yazilim-kod-tasarim

YAZILIM

İşletmelerin gelişmiş ve kendilerine özel olan yazılımlara ihtiyaç duyduklarını büyümeye başladıkları zaman hissettikleri en bilinen gerçektir. Eğer büyümeye başlamadıysanız özel ve gelişmiş yazılımlara ihtiyacınız yoktur düşüncesine sakın kapılmayın. İşletmenizi ne kadar büyütmeyi hedefler iseniz ihtiyaçlarınızda hedef oranda artacaktır. Hedefiniz sağlık ocağı kapasitesinde bir sağlık kuruluşu olmak ise hastahane olmak için büyümeyi beklemeniz yanlış bir hedef olacaktır.

Teknoloji her işletmenin büyüme ve gelişme hedefindeki en önemli adımdır. İnternet sitemizi incelediğiniz zaman bizim büyüme hedefimizin yalnız bir kısmının teknoloji ile sizin önünüze sunulmuş olanını görebilmeniz mümkündür. Biz büyürken müşterilerimizin de büyüme hedeflerine yönelik gelişmeleri sağlama aşamasındayız. Bakıldığı zaman hedefi olan işletmelerin yaptığı işe bakılmaksızın büyüme hedeflerine ulaşabildiklerini görmek mümkün. Eski den simit yalnız fırın ve simit satan tezgahlarda iken şimdi Simit Sarayları olarak bilinen merkezlerde çok daha lüks ve iyi sunulmaktadır.

Yazılım da küçük ürünün büyük hedeflere ulaşabileceği planlar içerisinde en büyük rolü oynayan etken olarak teknoloji Dünyasında yerini almaktadır. İşletmelerin büyüme hedefine göre geliştirilen yazılımlar onların ilerideki planlarının önceden atılmış temeli olarak bilinmektedir. Günümüzde her iş için özelleştirilmiş yazılımlar olsa da bazı alanlarda yeterlilik sağlayamadığı için işletmeler kendilerine özel yazılımlara ihtiyaç duymaktadır. Biz işletmelerin ihtiyaçlarına göre çalışmaya kendimizi planladık.

otomatik-veri-toplama-data

OTOMATİK / VERİ TOPLAMA

İşletmenizin ya da müşterilerinizin verilerini toplayarak buna göre çalışmalar ve geliştirmeler yapmak istiyor iseniz otomatik veri toplama sistemine ihtiyacınız vardır. Örneğin ürünlerin kasaya barkod ile okutulması hususundaki işlem otomatik ve veri toplama işlemi olarak görülmektedir. Depolama, stoklama ve son kullanıcıya sunum için ideal bir yazılım tipidir. İşletmenin büyük orandaki eksikliklerini tamamlayacak özelliklere sahiptir.

Hali hazırda OT/VT yazılımları var fakat her ihtiyacı karşılamakta yeterli olmayabiliyor. İşletmeler farklı alanlarda verilere ihtiyaç duyabiliyor ve bunların hepsini bir arada yapabilecek yazılımı bulmakta zorluk çekebiliyor. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu yazılımları bir sistem içerisinde toplayarak sizlere kolaylaştırılmış olarak sunabiliyoruz. Karmaşık ve birden fazla yazılımın kullanılması yerine tek bir paket yazılımın kullanılması sizleri daha hızlı ve rahat çalışmaya taşıyor.

Sürekli güncellenebilir ve işinize göre özelleştirilebilir yazılımlara sahip olmanız ticari faaliyetler içerisinde yer alırken rakiplerinizden önde olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca rakip analizlerine göre keşif edilebilir olmayan yanlarınız ortaya çıkacaktır. Türkiye de teknoloji anlamında işletmesini geliştirmek isteyen işletmeler özel yazılımlar ile kendilerini geliştirebiliyor.

erp-kurumsal-kaynak-planlama

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA (ERP)

Yazılımın en çok ihtiyaç duyulduğu çalışma alanıdır. Hazır sistemlerin yanı sıra özelleştirilebilir ve kullanıcılar için ergonomik kolaylıklarda kullanılabilir yazılımları içerir. Muhasebe büroları şirketler, holdingler grup şirketler bu yazılımlar ile finansal işlerini çözüme kavuşturabilirler. İşletmelerin en önemli öncelikleri finansal yönetim, alışveriş, stok ve bakiye takiplerini yapabiliyor olmalarıdır. İşletmeniz için önemli öncelikleri dikkate aldığınız zaman finansal konular en önemli ve kontrol gerektiren konular olarak dikkat edilmesi gereken işletme planları olarak geçmektedir. ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama işletmelerin en önemli ve öncelikli yatırım yapması gereken alanlardır.

ERP her alanda öncemli öncelikleri sizlere sunmaktadır. Üretici iseniz stok, ham madde ve üretim planı belirlemenizde faydalı işlevler sunacaktır. Müşteriye fatura giriş ve çıkışlarını ise yine planlı bir şekilde sağlamanıza olanaklar sunmaktadır. Muhasebe defteri, stok kaydı, firmalar arası mutabakat gibi bir çok işlevi tek bir programla yapabilmektesiniz. İşletmenizde çalışan personelin giriş çıkış sigorta, izin gibi evraklarını da ERP programından sağlayabilirsiniz.