Kurumsal

Teknolojiyi siz değerli müşterilerimize gelişmeleri ve finansal seçenekleri ile sunmaktayız.
Değerli üstadın sözlerindeki gibi; "İlim ve sanat ittifak görmediği ülkeyi terk eder. İbn-i Sina"
Bizler de müşterilerimizin avantajlı olduğu ve ittifak kurabileceğimiz projelere imza atmayı hedefliyoruz.

KİMLER RMD BİLGİSAYAR AVANTAJLARINDAN FAYDALANIYOR

sirket-ici

ŞİRKETLER

İşletmelerin teknolojik yatırımları işletmelere finans yükü getirmektedir.  Ayrılacak kaynak diğer yapılması gereken yatırımları etkilemektedir. ilk aşamada ihtiyaçların belirlenmesi, bu ihtiyaçlara uygun teknoloji yatırımları yapılması gerekir. Teknolojinin her geçen zaman diliminde değiştiği gerçeği    ve bu değişiklikleri sürekli takip etmek işletmenin tüm kaynaklarını tüketebilir.  Bu yüzden ihtiyaçlar dahilinde minimum yatırımlarla maksimum faydayla  sistemlerin kurulması  gerekmektedir.  

Çalışanların verimini arttırmak ve çalışmalarını kolaylaştırmak adına gerekli yazılımların ve programların satın alınması, kullanılan bilgisayarlarda ki işletim sistemlerinden ofis programlarına, anlık mesajlaşma programlarından finans programlarına kadar gerekli olan ihtiyaçların karşılanması önemlidir. 

 

 

SERBEST MESLEK

Avukat, doktor, diş hekimi, veteriner hekim, mimar, mühendis, müşavir gibi serbest meslek sahiplerinin  yazılım, donanım, güvenlik gibi teknolojik ihtiyaçlarını sağlanması ve bu ürünlerin  dijitalleşen dünyamızda yakından takip edilip gerekli düzenlemeler de sağlanmaktadır.

 

KURUMLAR

Kurumsal çözümler konusunda farklı alanlardaki ihtiyaçlarını, analiz edip, projelerini en güncel teknolojilerle geliştirmektedir. Kurumların belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeleri için kullanıcı dostu, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı çözümler sunmaktadır. 

 

avantajlar

  AVANTAJLAR

  • Ödeme Kolaylığı
  •  Tüm teknoloji ürünleri
  • Özelleştirilebilen yazılım
  • Teknik çözümler
  • Kullanılmayan cihazların alımı

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜN GRUPLARI

TEKNOLOJİ İÇEREN TÜM ÜRÜNLER HİZMET KAPSAMIMIZDADIR

Sabit markalara bağlı olmaksızın müşteri isteğine bağlı donanım ve yazılımları temin edip, sağlamakta olan kuruluşumuz kar amacı gütmediği ve verimli çalışmalar sağlayacağı ittifak niteliğindeki çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir. Bu çalışmalar içerisinde finansal avantajlar sağlar iken bilişim danışmanlığı görevini de üstlenen kuruluşumuz Müşterisine Bilgisayar Bileşenleri dışında çeşitli hizmetler de sağlamaktadır. Şirket, Ofis ve Kurumunuz için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler bizde mevcut. Kurumsal olmanın en büyük zorluğu çalışma alanı için gerekli araç ve gereçleri bir yerde bulamamaktır. Biz sizlere bunları en geniş yelpazede sunuyoruz.

MARKALI BİLGİSAYAR 

Şirket, Ofis ve Kurumlar için standart hazırlanmış; içerisinde optimizasyonu en uygun donanımları içeren hazır sistemlerden oluşmaktadır. Daha çok ev tipi kullanım içindir fakat işletmeler de tercih eder.

TOPLAMA BİLGİSAYAR 

Çalışma alanına bağlı donanımların belirlendiği ve genel olarak gaming, grafik ve video işleri yapan sektör çalışanlarına hazırlanan bilgisayar olarak bilinir.

NOTEBOOK 

Şirket, Ofis ve Kurumlar için markalı cihazlar olarak bilinir. Taşınabilir olması ve toplantı sunum gibi ortamlarda yaygın kullanılabilir olduğu için tercih edilir.

ALL İN ONE 

Şirket, Ofis ve Kurumlar için standart ve kısıtlı seçeneklerde hazırlanmış ve içerisinde optimizasyonu en minimize donanımları içeren hazır sistemdir.

MİNİ BİLGİSAYAR (NUC)

Şirket, Ofis ve Kurumlar çok tercih etmese de Serbest Meslek ya da Freelancer olarak çalışanların tercih ettiği cihazdır. Daha çok gezerek çalışanlar kullanır.

TABLET 

Şirket, Ofis ve Kurumlar içerisinde sürekli rapor verecek ve daha çok uygulama tabanlı işlemleri yapan çalışanlar için gerekli cihazdır. Ağırlıklı Sosyal Medya çalışanı kullanır.

PRİNTER (YAZICI) 

Şirket, Ofis ve Kurumlar işlerinin belirli bir kısmını dökümanlara çevirmek zorundadır. Bunun için ise renkli ya da renksiz olmak üzere belirli fonksiyonel yazıcılara ihtiyaç duymaktadır.

TONER 

Printer (Yazıcı) kullanmakta olan her kurumsalın ihtiyacı olacak baskı malzemeleri ve yeniden doldurulabilir ya da değiştirilebilir ürünlerdir. Baskı sayısına göre kullanım oranı değişmektedir.

PLOTTER 

Mimarlık, Plan ve Proje üzerine çalışmakta olan kurumların kullanmakta olduğu uzun metraj kağıda baskı ve çizim yazıcısıdır. Tekstil atölyesi ve moda sektöründe kalıp hazırlamak için kullanılır.

AKILLI TELEFON 

Şirket, Ofis ve Kurumlar için özelleştirilmiş donanım ve yüksek Mah batarya gücüne sahip telefonlar olarak geçer. Daha dayanıklı ve daha uzun süre çalışabilen telefonlar olarak bilinmektedir.

UPS 

Şirket, Ofis ve Kurumlar da yaşanabilecek elektrik kesintilerinde veri kaybı yaşanmasını önlemek,  sunucu ve bilgisayarlar için gerekmektedir. UPS kullanımı veri kaybını önlemek için gereklidir.

PROJEKSİYON 

Şirket, Ofis ve Kurumlar toplantı zamanlarında daha çok ihtiyaç duymaktadır. Kurumun verilerini yansıtabileceği bir ekran üzerinden değil de duvara yansıtma ile sağlanmış perde biçiminde çalışır.

AKILLI TAHTALAR 

Şirket ve Kurumlar daha çok kullanır. Kullanım amacına bağlı olarak Eğitim sektörünün yaygın kullanmakta olduğu bir üründür. Tablet ile Bilgisayarın birleşimini andıran çalışma biçimine sahiptir.

DEPOLAMA BİRİMLERİ 

Şirket, Ofis ve Kurumlar da yer kaplayan verileri depolayabilecek yalnız disk ve kompak anakart ile çalışan Unix basitleştirilmiş işletim sistemi ya da arayüze sahip cihazlardır. Az yer kaplar ve yalnız veri depolama için kullanılır. 

GÜVENLİK KAMERALARI 

Çalışma alanlarının iç ve dış güvenliklerini sağlayacak olay ve vakaları görüntülü anlık olarak kaydeden cihazları içerir. Uzak bağlantı ya da mobil uygulama ile işletmeyi her yerden görebilirsiniz.

NETWORK (AĞ) 

İşletme içi çalışanların birbirileri ile veri alışverişi yapabilecekleri ve aynı zamanda güvenlik duvarına sahip Ağ sistemini içerir. Ağ oluşumu aynı zamanda İnterneti tüm çalışanlara sağlamakta olan bir yapıdır.

KURUMSAL SERVER 

Şirket, Ofis ve Kurumlar da kullanılmakta olan yazılımların sunucu (server) ve kullanıcı (client) tipi olanları için local server sistemidir. Bu tip çalışma tüm çalışanların verisini bir yerde toplamayarak koordinasyon içinde çalışmasını sağlar.

DATA CENTER 

Daha çok İnternet sitesi ya da bulut işlemleri barındırabilecek yüksek konfigürasyon sunucu (server) oluşturulan cihazları içerir ve data center tipi merkezlerde barındırılması için tasarlanır. İşinizi bulut sunucuya taşımanızda kullanacağınız üründür.