RMD Bilgisayar ticari işletmelerin verimliliklerini arttırmak ve iş süreçlerine katkıda bulunacak donanım hizmeti veren bir bilişim şirketidir.

Firmamız kurulduğu 2000 yılından bugüne yüklenmiş olduğu misyonu ve edinmiş olduğu vizyonu doğrultusunda güven ve iş disiplini ile birlikte size en yeni ve en sağlam çözümleri sunmaktadır.

Firmalar için büyüme hedefli doğru altyapı oluşturmak, mevcut şirketlerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan doğru bilişim çözümlerini tedarik etmek, proje yaklaşımı ile en verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlayarak, büyümelerine katkıda bulunmak. İşletmelerde var olan kaynakların daha verimli kullanılması ve bu kaynakları; çözüme odaklı verimliliği artıran özel donanımlarla destekleyerek yarının teknolojisini günümüze taşımak.

Firmamız ile iş ortaklığı olan kuruluşlarımızı, ileri düzeyde, sorunsuz olarak yarınlara taşımak her zaman hedefimiz olmuştur. Vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerde, müşteri işletmelerinde verimlilik artışı temel amacımızdır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli donanım hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız

RMD Bilgisayar bilgi birikimi ve çalışma prensipleriyle sektörde edinmiş olduğu yerin bilinci ve siz değerli müşterilerimizin uzun soluklu iş birliktelikleri doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.