guvenlik-kamera-ekipman

GÜVENLİK KAMERA

Güvenlik Kamera işletmelerin çalışan sayılarına göre zorunlu alınması gereken tedbir olarak bilinmektedir. İşletmenizde yaşanabilecek olay ve vakaların kayıtlarını tutma zorunluluğunuz var. Eğer yaşanabilecek bir vaka da kamera kaydınız yok ise; vaka ile ilgili inceleme araştırma daha uzun süren bir zaman almaktadır. Bu sürelerden kazanmak ve olay ya da vaka yaşanmasına neden olabilecek girişimlerden kurtulmak için güvenlik kameraya sahip olmalısınız.

İşletmelerin büyük bir bölümü güvenlik tedbirlerini alarak iş yerinin ve çalışanların güvenliklerini sağlamaktadır. İş güvenliği yasasına göre de iş güvenliği tedbirlerinin yanında olay ve vaka gibi durumların da kayıt altında tutulması gerektiği zorunluluk olarak iletilmektedir. 

IP KAMERA

Network üzerinden iletişimi sağlanabilen daha hızlı veri sağlayabilen yeni nesil ürünlerdir. Eski CCTV sisteme göre daha sağlıklı çalışmaktadır. Cat 5 ya da Cat 6 tip kablo ile DVR cihazına görüntü sağlıyor olması bakımından kolay bir kuruluma sahiptir. Arıza yapan kamera kaydının durdurulduğu bir iletim ile çalışır.

4K 360 DERECE GÜVENLİK KAMERA

Yüksek çözünürlük ve tüm açıları görebilme özelliğine sahip bu kamera sistemi ile işletmenizde yaşanan olayların yanı sıra işletmeyi daha iyi ve güçlü bir şekilde görüntülemenizi sağlarsınız. Çalışan personeli takip etmek daha kolay ve daha kullanışlı bir sistem ile yapılabilmektedir. İnce detayları rahatlıkla görebilirsiniz.

DVR KAYIT CİHAZI

Yeni nesil DVR kayıt cihazları ile görüntü sıkıştırma ve kayıt süresi yönetimi daha kaliteli hale getirilirken kayıt cihazına uzaktan erişim de çok basitleştirildi. Modern DVR kayıt cihazları ile daha güvenlisiniz.

XR GÜVENLİK KONTROL

Silah, Bıçak, Kesici, Delici ürünlerin tespit edilmesinde işe yarayan XR cihazları ile işletmenize giriş çıkışları daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bu tip giriş çıkışlara sahip işletmeler de suç oranı neredeyse sıfıra iner.

KART GEÇİŞ KONTROL

Yeni nesil sisteme sahip olan kart geçiş sistemi ile işletmenize gelen misafirlerin hangi sürelerde hangi alanlara giriş yaptığını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede işletmenize gelen ziyaretçilerin sayısını öğrenirsiniz.

ses-goruntu-dahil-diyafon (1)

SES GÖRÜNTÜ DAHİL SİSTEM

Daha çok Avukat, Mimarlık ve Serbes Mali Müşavirlik ofisi gibi işletmelerin tercih ettiği girişte kontrol noktası olmadığı için gelen kişinin kim olduğunu belirlemek için kullanılan sistemlerdir. İç ve Dış Cephe kameralarının bağlı olduğu diyafon sistemli gelen kişinin kim olduğunu ve nereden geldiğini belirten bir sistemdir. Seyyar satıcı ya da dilenci gibi gereksiz ziyaretçilerin işletmeye girişinin önüne geçmekte olan bir sistemdir. İşletmelerin süre kayıplarına neden olan bu ziyaretçiler zile bastıktan sonra kimliğini tanıtarak ne amaçla geldiğini belirttiklerinde işletmenin zamanından çalmamış olurlar. Bu tip sistem küçük, büyük ölçekli işletmeler için en kısa ve en idari çözümü sağlamaktadır. İşletmenizin güvenliği kapı girişinden başlayarak, üretim, tüketim ve pazarlama gibi alanlarına kadar sürdürülmelidir.

akilli-ofis-sistemi

AKILLI OFİS SİSTEMİ

Akıllı Ofis Sistemi bilinen Akıllı Ev sisteminin geliştirilmiş halidir. İşletmenizde yer alan aydınlatma, klima ve prize bağlı çalışmakta olan sistemlerin enerjilerini açıp kapatma gibi işlemleri sağlamaktadır. Dijital panele sahip olan bu sistem de işletmeye gelmeden önce klimayı açabilir ısıtma ya da soğutma sistemini devreye sokabilirsiniz. Aydınlatma ya da enerji ayarlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca enerji tüketimi takibi de yapılabilir. Bu tip sistemlerin en büyük avantajı üretim ile iç, içe olan işletmelerin üretim aşamasındaki belirli kontrollerini uzaktan yapabilmelerini sağlamasıdır. İşletmenize gitmeden öncesinde oradaki çalışmaların başlamasını sağlayabilirsiniz.